Przed założeniem konta w Serwisie dekadenci.pl należy zapoznać się z poniższym Regulaminem. Założenie konta na dekadenci.pl jest równoznaczne z tym, że Użytkownik:

 • zapoznał się z treścią Regulaminu i wyraża zgodę na wszystkie jego postanowienia
 • zobowiązuje się do korzystania z Serwisu zgodnie z obowiązującym prawem
 • zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie podanym w Regulaminie.

Regulamin korzystania z serwisu dekadenci.pl

 1. Serwis dekadenci.pl dostępny jest bezpłatnie dla osób, które mają ukończony 13 rok życia.
 2. Serwis nie ma zamiaru nikogo obrażać ani naruszać czyichś dóbr.
 3. Dodając Materiały bierzesz za nie pełną odpowiedzialność oraz bez zastrzeżeń zgadzasz się z tym, iż w przypadku kiedy dodasz nie swoje Materiały, prawowity właściciel takich Materiałów po udowodnieniu iż są one jego własnością i zostały umieszczone przez Ciebie bez jego zgody ma prawo rościć sobie od Ciebie odszkodowanie na drodze cywilno - prawnej.
 4. Mając na względzie dobro większości Użytkowników redakcja dekadenci.pl z przyjemnością i bardzo skutecznie współpracuje z wszelkimi organami ścigania (policja, prokuratury, sądy) w celu eliminowania dowcipnisiów, podszywaczy i fałszywych "właścicieli zdjęć", psujących reputację, dobry klimat i miłą atmosferę zabawy.
 5. Za wszelkie Materiały zamieszczane odpowiadają tylko i wyłącznie właściciele profilów - jeżeli znajdziesz swoją własność na profilu innej osoby skontaktuj się z tą osobą osobiście - redakcja dekadenci.pl nie będzie rozstrzygała kto jest właścicielem materiałów ponieważ nie ma do tego ani środków ani uprawnień - od tego jest sąd cywilny i tam należy kierować oskarżenia dotyczące kradzieży zdjęć, filmów czy innych materiałów pamiętając, że fałszywe oskarżenie jest karane.
 6. Aby dodać nowy obrazek do serwisu Użytkownik musi być zarejestrowany w serwisie dekadenci.pl. Obrazek pojawi się w dziale Poczekalnia.
 7. Dane zbierane przez dekadenci.pl nie są chronione Ustawą o Danych Osobowych ponieważ nie zawierają informacji tajnych i poufnych w rozumieniu Ustawy, jednak nigdy nie zostaną przekazane (wyłączając żądania sądów, prokuratur i innych organów ścigania) ani odsprzedane osobom trzecim.
 8. Zamieszczony obrazek powinien być zgodny z polskim prawem.
 9. Podczas dodawania obrazków, należy wskazać źródło pochodzenia obrazka.
 10. Nowy obrazek trafi doPoczekalni, jeśli przejdzie moderacje. Najlepsze obrazki z poczekalni trafią na stronę główną, do działu wskazanego przez Użytkownika.
 11. Obrazki nisko ocenione przenoszone są do archiwum. Postaraj się aby Twój obrazek zyskał jak największą popularność. Przykładowo, możesz, klikając Lubię To, podzielić się nim ze znajomymi na facebooku.
 12. Obrazki niespełniające wymagań lub łamiące regulamin będą usuwane i nigdy nie trafią na stronę główną. Za łamanie zasad użytkownikowi grozi ban. Regulamin może w każdej chwili zostać zmieniony lub poprawiony w celu dostosowania do aktualnych warunków prawnych i technicznych o czym użytkownicy zostaną poinformowani e-mailem. Poprawki estetyczne (wygląd, kolor, liniatura, poprawienie błędu stylistycznego itp) nie są uznawane za "poprawienie regulaminu" więc informacja o zmianie nie jest wysyłana mailem.
 13. Obowiązkiem każdego użytkownika jest znajomość aktualnego regulaminu.
 14. Zakładając swój Profil potwierdzasz, że bezspornie i w pełni świadom zgadzasz się ze wszystkimi punktami tego Regulaminu.

Jeżeli nie zgadzasz się z Regulaminem - nie zakładaj profilu.